Please reload

Viimased postitused

Tagasivaate teisipäev - Pääsuke 40

October 29, 2019

1/4
Please reload

Featured Posts

Uute tantsijate vastuvõtt

August 22, 2017

Rahvatantsuselts Pääsuke alustab septembris uue hooajaga ning pakub kõigile huvilistele võimalust seltsi rühmadega liituda.
Seltsis tegutseb kaks segarühma, kolm naisrühma ning neli lasterühma. Uusi tantsijaid võtame vastu täiskasvanute kollektiividesse.

Uute tantsijate jaotuse rühmadesse otsustavad RTS Pääsuke nais- ja segarühmade juhendajad Rauno Zubko, Siim Praats ja Siim Tõniste. 
Suure huvi korral avame uue rühma!

Registreerimiseks saada sooviavaldus meilile rauno@tants.org ning lisa sinna oma vanus, eelnev tantsukogemus ning millise rühmaga ideaalis sooviksid liituda. 
Registreerimine avatud 15. septembrini.

Seltsi ootavad ees mitmed põnevad projektid: välisreisid, kevadkontsert, suvelaager ning loomulikult XX tantsupidu 2019, mille kunstilises toimkonnas (D-segarühmade liigijuhina) on ka RTS Pääsuke kunstiline juht Rauno Zubko. 

Tule ja saa sellest kõigest osa koos meiega!
Garanteerime, et meiega on tore :)

 

Esimene trenn uutele liitujatele toimub 17. septembril kell18:00–19:30 Mustamäe Kultuurikeskuses Kaja (E. Vilde tee 118).

 

 

 

 

Please reload

Jälgi meid
Please reload

Arhiiv
  • Facebook Basic Square

2020. aastal toetavad meie tegevust Tallinna Kultuuriamet, Viimsi vald, Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus koostöös Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsiga

info@paasuke.eu

©2020 MTÜ Rahvatantsuselts Pääsuke