XI Eesti naisrühmade ja II Eesti neiduderühmade võistutantsimine, IV Eesti naistetantsu festival


Juba sel nädalavahetusel kogunevad naisrühmad Viimsisse mõõtu võtma - ka Pääsuke on ühe naisrühmaga esindatud.

Eesti naiste ühisest tantsust tekib energia ja vägi, mis on kogemist ja osasaamist väärt. Tule ela meile kaasa!

18. ja 19. novembril toimub Viimsis IV Eesti Naistetantsu festival ning XI Eesti naisrühmade ja II neiduderühmade võistutantsimine. See traditsiooniline ettevõtmine, mida korraldatakse juba üheteistkümnendat korda, toob kokku 28 nais- ja neiduderühma üle Eesti. Kohtuvad ligi 400 tantsijat, et ühiselt aega veeta ning tantsimises mõõtu võtta.

Laupäeval, 18. novembril annavad kümme rühma kontserdi Viimsi Keskuses ning enamus rühmadest astuvad üles kontserdil Randvere Koolis (kell 16.00).

Pühapäeval, 19. novembril on Viimsi Kooli uksed avatud, et jälgida võistutantsimist. Võistutantsimistel on alati üks nn kohustuslik tants, mille korraldav rühm välja valib, ning lisaks veel kaks rühma enda vabalt valitud tantsu. Tantse vaatab ja hindab viieliikmeline žürii. Võitjale langeb lisaks auhinnale ka rõõm korraldada järgmine võistutantsimine oma kodukandis.

• 18. novembril kell 12.00–13.15 etteasted Viimsi Keskuses kell 16.00 kontsert Randvere Koolis (tasuta) • 19. novembril võistutantsimine Viimsi Koolis

Loe ürituse kohta lähemalt siit: http://www.errs.ee/?id=65565

Featured Posts
Viimased postitused
Arhiiv