Please reload

Viimased postitused

Tagasivaate teisipäev - Pääsuke 40

October 29, 2019

1/4
Please reload

Featured Posts

Pääsuke osales Harjumaa laulu- ja tantsupeol

July 2, 2018

 

Harjumaa laulu- ja tantsupidu toimus 2. juunil 2018. aastal Viimsi staadionil. Meie seltsist osales peol 75 last ja noort jning 24 naist, kokku 7 rühma "Pääsukesi". Tantsupeoristsed said meie uued Randvere naisrühmad, kes tantsisid esimest korda Pääsukestena staadionil.

 

Selle kontsertlavastusega tähistas Harju maakond Eesti 100. sünnipäeva.

 

Lavastuse kohta kirjutati nii:

 

"Harjumaa on meie kodu. Siin on kodused teed ja puud, jõed, kivid ja allikad, majad ja metsad. Meri.
Kodus on radu ja kohti, mis on alati valla ja igapäevaselt tuttavad, kuid peidavad endas saladusi. Neis paikades on varjul lood, kus kohtuvad inimesed erinevatest aegadest. Need on naljakad ja ootamatud, kurvad ja kaunid, valusad ja võimsad lood inimestest ja ajast. Ka meie oleme juba osa nendest lugudest.

Kuid salajasi radasid, mida keegi ei aima, on peidus ka inimestes. Mõtteid ja soove, tundeid, lootusi ja andeid, mis ootavad vaid hetke, et avaneda. Ootavad hetke, et neid avastataks. Teine inimene me kõrval on alati suur ilus saladus. Aare, mille avastamiseks tuleb hoopis avada iseend."

 

 

 

Please reload

Jälgi meid
Please reload

Arhiiv
  • Facebook Basic Square

2020. aastal toetavad meie tegevust Tallinna Kultuuriamet, Viimsi vald, Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus koostöös Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsiga

info@paasuke.eu

©2020 MTÜ Rahvatantsuselts Pääsuke