Avame uued segarühmad! Proovitrenn 4. novembril Põhja-Tallinna Noortekeskuse saalis kell 19:30.Avame uued segarühmad nii noorematele, kui ka vanematele täiskasvanutele!

Proovitrenn 4. novembril Põhja-Tallinna Noortekeskuse saalis kell 19:30. Aadressil Kopli 98, Tallinn.

Kui oled otsinud harrastust, millega käib kaasas tore seltsielu, põnevad esinemised ja samal ajal saab regulaarset füüsilist treeningut, siis rahvatants on just sinu jaoks.

Tule üksi, koos partneriga või lausa koos sõpruskonnaga! Oluline ei ole varasem tantsukogemus, vaid valmidus õppida.

Pääsuke tagab sulle pädeva ja vastava hariduse saanud tantsuõpetaja, treeningsaali, autentsed Eesti rahvarõivad ja loomulikult esinemised!

Rühmadega hakkavad tööle noored ja tantsulised mehed: Siim Praats ja Richard Beljohin!


Mõistame, et juba tegutsenud rühmaga liitumine võib olla keeruline ja stressirohke ja seepärast pakume võimalust, kus kõik saavad alustada võrdselt.


Segarühmas tantsimise eelduseks on partneri olemasolu! Aeg on näidanud, et meestele partneri leidmine on märksa lihtsam, kui naistele. Seepärast pakume noorematele naistele võimalust liituda naisrühmaga - seda muidugi juhul, kui partnerit ei leia.


Kui oled valmis proovima, siis registreeri end kirjutades info@paasuke.eu Lisaküsimuste korral helista otse Pääsukeste kunstilisele juhile Rauno Zubkole, telefonil +37256924730

Featured Posts
Viimased postitused
Arhiiv
Jälgi meid
  • Facebook Basic Square