Pääsukese blogi

29 Aug 2019

3. augustil lendas Pääsuke (ilma naljata, lennukiga!) Karja kihelkonda, Angla tuulikumäele, kus segarühm Karja Angla pärimuspäeva raames oma kontserdi andis. 

Angla pärimuspäev toimus juba XI korda ja meie segarühmal oli au sellest osa saada. Lisaks tantsimisele jäime k...

7 Aug 2019

"Hing satub uinutusse ja ta unustab seejuures mõneks ajaks oma viletsuse. Mis on värav idamaalasele, seda on kiik sellele rahvale. Noor ja vana tulevad siia kokku; isa tunneb rõõmu oma poegadest, ema tütardest."
Nõnda kõneles baltisaksa literaat C. H. J. Schlegel eestl...

7 Aug 2019

Pääsuke ootab Sind, hea meestantsija või segapaar!

12. augustil kell 19.00 ootab Pääsuke proovitrenni nii algajaid kui ka varasema tantsukogemusega mehi ja segapaare, kellel on võimalus vastavalt tantsuoskusele liituda meie segarühmadega.

Algaval hooajal ootab pääsuk...

7 Aug 2019

Värskelt järjekordse välisreisi Saksamaale, Europeade’i festivalile lõpetanud, on paslik tänases tagasivaates ära märkida mõned kohad, kus Pääsuke Eestile lisaks 40 tegutsemisaasta jooksul on tiibu sirutanud. Ühtekokku on Pääsukese eri rühmad reisinud riigipiiri taha l...

2 Aug 2019

Palavast ilmast hoolimata kuuldi möödunud laupäeval Mihkli talumuuseumis simmanimüdinat ja rõõmusaginat. Sealsel simmanipäeval, 27. juulil,  lõi kaasa meiegi Kihelkonna naisrühm, kes tantsides saarele oma juubelirõõmu jagas.  

Vaata albumist, kuidas meie naise...

1 Aug 2019

Rahvatantsuseltsi Pääsuke segarühm Karja kutsub teid meie viimasele kontserdile Saaremaal - 3. augustil astub segarühm üles Angla tuulikumäel XI pärismuspäeva raames.

Pärimuspäeval Angla tuulikumäel ootavad külastajaid käsitöökojad, miniloomaaed ja idülliline vaade vi...

Please reload

Esiletõstetud postitused

Tagasivaate teisipäev - Pääsuke 40

October 29, 2019

1/4
Please reload

Viimased postitused
Please reload

Arhiiv
Please reload

Jälgi meid
  • Facebook Basic Square

2020. aastal toetavad meie tegevust Tallinna Kultuuriamet, Viimsi vald, Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus koostöös Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsiga

info@paasuke.eu

©2020 MTÜ Rahvatantsuselts Pääsuke