top of page
kutsuesinma

Kutsu meid esinema

Võta meiega ühendust, kui soovid meid oma üritusele!

Tantsime nii pärimuslikke kui ka pärimusele tuginevaid uuemaid ja vanemaid lavatantse erinevatelt koreograafidelt, samuti tantsupidude repertuaari. 

Vastavalt Sinu soovile võime tantsida lühidalt, aga ka pikemalt. Võime külla tulla nii sega- kui naisrühmadega - nii, kuidas Sinu üritusega paremini sobib.

Oleme esinenud näiteks NO99 tantsulaagris, Tallinna jõuluturul, Tallinna vanalinna päevadel, Kihnu Mere Peol, erinevate ettevõtete üritustel ja teinud ka pulmaväravaid. 

Meie naised esinevad kaunites Kihelkonna, Pühalepa, Karja, Järva-Jaani, Anseküla ja Muhu rõivastes, mehed aga kannavad Hiiumaa riideid. 

Vaata meie pildialbumit ja videoalbumit, et näha, mida täpsemalt teeme. 

Kui tunned, et tahaksid meid kutsuda oma üritusele, kirjuta meile SIIN.

Soovitused

Ülle Filin

Medicum Tervishoiuteenused AS

personalijuht

"2.veebruaril.2018 esines meie pidulikul õhtusöögil Rahvatantsuselts Pääsuke ja segarühma tantsijate esinemisega jäid meie töötajad väga rahule.

Leidsin Pääsukese internetist eeskavasse rahvatantsijaid otsides. Kuna koduleht oli meeldiv ja korralik ning veidi uurisin ka Rauno Zubko kohta, siis tundus põnev. Me ei soovinud klassikalist Tuljakut ja Kaerajaani. Suhtlemine oli sujuv, kontakt oli pidevalt olemas. 

Tantsijad esinesid tempokalt ja rõõmsalt, rõõm kandus saali edasi. Ja loomulikult meeldis inimestele, et ka neid põrandale kutsuti ja ühistants tehti.

Esinemine õnnestus suurepäraselt!"

Siiri Ostrouhs

Lindakivi Kultuurikeskus

kunstiline juht

"Rahvatantsuseltsiga Pääsuke algas Kultuurikeskuse Lindakivi koostöö juba 2013. aastal.

 

RTS Pääsuke on esinenud mitmeid kordi Lasnamäe jaanitulel, Maslenitsa tähistamisel Pae pargis ja vastlapäeva üritusel Männi pargis Mustamäel.

On olnud väga meeldiv teha koostööd, sest kollektiiv on esinenud iga kord suurepärase kavaga,

 

Üritustest on osa võtnud mitu rühma erinevas vanuses tantsijatega ja juhendaja Rauno Zubko on alati väga täpne, kõik kokkulepped toimivad ja  ta osaleb ka ise üritustel. Meeldiv on ka see kui mõni rühm on viimasel minutil teatanud, et ei saa osaleda meie üritusel, siis RTS Pääsuke on meid hädast välja aidanud. 

 

Suur tänu RTS Pääsuke, toredaid loomingulisi ideid ja meeldivat koostööd ka edaspidi!"

bottom of page