top of page
Trenniajad

Tantsutunnid

Tantsutundide ajad ja kohad

Pääsukese rühmad treenivad kaks korda nädalas ja korraga poolteist tundi. Treeningud toimuvad Tallinnas. Meie treeningsaalid asuvad hetkel Põhja-Tallinna Noortekeskuses (Kopli 98) ja Tallinna Vaba Waldorfkoolis (Tuulemaa 12).

 

Meie trennides saab korraliku füüsilise koormuse ja võimaluse õppida tundma Eesti folkloori ja rahvatantsu, saada selgeks rahvapärimuslike tantsude põhisammud, liikumisskeemi ja olemuse. Õpime ka Eesti nomineeritud lavarahvatantse ja teeme seda kõike mõnusa Eestipärase folk-pop muusika saatel. Meie treeningud on hea võimalus, et end argipäevatoimetustest välja lülitada ning veeta aega heas seltskonnas. 

Trennisaalide info

Põhja-Tallinna Noortekeskus asub Kopli 98, Kopli Ametikooli hoovis. Sinna saab ühistranspordiga (tramm 1 ja 2, Buss 72, 33 ja 32) ning ka autoga. Parkida saab nii Kopli Ametikooli parkasse kui ka ümber maja sõites noortekeskuse peasissekäigu kõrvale. 

Majas on olemas pisike garderoob, see asub saalis. Sinna võib kõndida ja seal siis trenniriided selga panna aga välisjalanõud tuleb ära võtta kohe ukse juures. Garderoobis on olemas ka üks dušikabiin aga seda üldjuhul ei kasutata. 

Tallinna Vaba Waldorfkool  asub aadressil Tuulemaa 12. Sinna saab ühistranspordiga (buss 3 ja 40) ja autoga. Waldorfkooli juures on parkimine tasuta. Parkimine on lubatud majaesisel platsil. Maja külgedel asuvaid parkimiskohti kasutada ei tohi. 

Võimla juures on olemas garderoobid, aula pool eraldi garderoobi ei ole. Pesemisvõimalust Waldorfkoolis ei ole.

Meiega liitumiseks kirjuta meile
bottom of page